1 2 3 4 5

Kontingenční tabulky, PowerPivot, Excel a vše kolem

Nacházíte se na stránkách, věnovaných problematice kontingenčních tabulek, grafů a všech věcí s tím souvisejících. Stránky jsou věnované částečně publikaci Kontingenční tabulky a grafy - výukový průvodce, kterou jsem napsal v roce 2013 pro vydavatelství Computer Press.
Postupně budou tyto stránky doplňované o různé příklady, postupy, tipy a další užitečné zajímavosti.
Společně s vámi - aktivními návštěvníky těchto stránek - chci vybudovat užitečný web pro všechny, kteří chtějí využívat Excel naplno. Vzhledem k časovému presu prosím omluvte, že konkrétní problematiku budu doplňovat na tyto stránky průběžně.
Milan Myšák

Nabídka kurzů

Pořádáme množství kurzů, především z pokročilejších oblastí MS Excel, MS Word, MS PowerPoint a MS Outlook. S našimi mobilními učebnami zajištujeme samozřejmě také kurzy na míru. Stáhněte si aktuální katalog našich kurzů a kontaktujte nás např. na milan.mysak@centrum.cz.

  • Kurzy MS Excel
  • Kurzy MS Word
  • Kurzy MS PowerPoint
  • Kurzy MS Outlook

Kniha Kontingenční tabulky a grafy

Potřebujete v Excelu zpracovávat velké množství dat? Chcete ovládnout Excel na úrovni, kterou zcela jistě ocení i váš zaměstnavatel? Potřebujete z komplexních tabulek vytvářet a prezentovat rychlé přehledy a grafy? Pomocí tohoto výukového průvodce se naučíte na praktických postupech krok za krokem kontingenční tabulky a grafy naplno využívat, filtrovat a seskupovat v nich data přesně tak, jak to budete zrovna potřebovat. Stanete se z běžného uživatele Excelu expertem.
Knihu si můžete objednat na stránkách vydavatelství Computer Press.

Příklady ke stažení

Zatím nabízím ke stažení příklady, použité v knize Kontingenční tabulky a grafy. Další budou následovat:Kontakty kompletně

RNDr. Milan Myšák
e-mail: milan.mysak@centrum.cz, milan.mysak@konero.cz
kurzy: zajišťuje Konero, s.r.o., http://www.konero.cz
(Lázeňská 1402, 562 01 Ústí nad Orlicí)